o nas

Ponad 5 lat doświadczenia

Green Art to przede wszystkim zespół nieszablonowo i kreatywnie myślących ludzi, którzy z pasją podchodzą do projektowania. Naszym celem jest stworzenie trwałych relacji między marką naszego klienta a jego odbiorcami poprzez przemyślany projekt, a także tworzenie historii, które poruszają ludzi powodując zmianę ich codziennych zachowań.

Kreowanie wizerunku marki, identyfikacja wizualna oraz promocja multimedialna muszą odznaczać się wysoką efektywnością, a co najważniejsze wysoką jakością. Dlatego projekty realizujemy z zachowaniem najnowszych zasad użyteczności i dostępności. Klient otrzymuje od nas nie tylko produkt ale także wiedzę i rozwiązania ułatwiające pracę.

Przewiń w dół
Podejście multidyscyplinarne

Trzy podstawowe zasady które nami kierują

Po pierwsze

Strategia

Niezawodna strategia zawsze stanowi podstawę każdego projektu, nad którym pracujemy. Wierzymy, że jest to kluczowy powód naszego sukcesu.

Po drugie

Zawartość

Nie trzeba dodawać, że treść strony internetowej lub jakiegokolwiek innego projektu, jest zawsze uważana za jego istotną część.

Po trzecie

Opracowanie

Opracowanie projektu odgrywa również ogromną rolę w każdym z naszych projektów. Zawiera dużą liczbę etapów, aby projekt odniósł sukces.

korzystamy z sprawdzonych rozwiązań

Technologie

pozwól nam się przedstawić

Nasz Zespół

CEO, Leading designer

Tomasz Dziuba

Jest sercem i duszą naszej agencji, a jego obowiązki obejmują nadzorowanie wszystkich bieżących projektów, które mają nasi projektanci i programiści, a także zarządzanie pracą całej agencji i prowadzenie negocjacji z naszymi partnerami.

CEO, UX Designer

Monika Gamża

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu przydatnych i miłych doświadczeń online. Ma unikalny zestaw umiejętności w zakresie strategii projektowania, badań użytkowników, architektury informacji i strategii treści.

CIO, Webmaster

Tomasz Wieczorek

Dba o to, by obrazy i tekst tworzyły wizualną hierarchię, która poprowadzi publiczność do bardziej wszechstronnego projektu. Ma naturalną umiejętność projektowania kreatywnych projektów.

pokaż swoje umiejętności

Chciałbyś z nami pracować?

Jeśli jesteś kreatywnym myślicielem i chcesz dobrze wykorzystać swoje umiejętności, jesteśmy dla Ciebie odpowiednim miejscem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat dołączenia do GreenArt